O nás

Projekt běží na doméně www.damenakup.cz, tato doména má společnou marketingovou podporu. Každý zákazník má vlastní e-shop zcela nezávislý na ostatních. Pokud má zákazník více provozních jednotek v podobě sítě provozoven, může se jednat o více nezávislých jednotek nebo může jít o jednu jednotku, která bude mít možnost více výdejních míst.


Projekt je cílený na koncového zákazníka, který nakupuje v e-shopu. Může jít o právnickou nebo fyzickou osobu s IČ a DIČ s možností různých cenových hladin a slev nebo může jít o klasického koncového zákazníka bez zvýhodnění v základní cenové hladině. Objednané zboží je možné vydat formou výdejny nebo jej zařadit do rozvozu.


 

Základní informace o realizaci

Pro stávající uživatele systému Lupa NET je zřízení služby velmi jednoduché. Zaregistrujete si službu Dáme nákup pro jednu nebo více provozoven a ze svého systému ji naplníte položkami, které určíte pro ONLINE prodej.

Pro nové zákazníky poskytneme systém Lupa NET pro administraci e-shopu na základě speciální nabídky ZDARMA. Získáte systém se základní funkcionalitou, který Vám umožní online prodej nastartovat velmi rychle.