Agregátor kamenných prodejen s výdejem nákupů zakoupených online

Vyhledejte svou pobočku u Vás

Jak to celé funguje?

Zvolte lokalitu

Zadejte název vaší obce nebo PSČ. Zobrazí se vám na mapě dostupné obchody, zapojené do naší sítě.

Vyberte si obchod

Zvolte si obchod a v pohodlí nakupte online.

Vyzvedněte si nákup

Připravený nákup si můžete v domluvenou dobu v obchodě vyzvednout.

Platba hotově, kartou a převodem
I Vy můžete být součástí projektu
Podporujeme české obchodníky
Podporujeme lokální výrobce

DámeNákup.cz

Jsem zákazník

V síti Dáme Nákup naleznete obchody, které projevily zájem se tohoto projektu účastnit. Jsou to moderní rozvíjející se podniky, které chtějí svým zákazníkům mimo klasický pultový prodej nabídnout další službu, a to objednávku přes e-shop. Umožňují tak svým zákazníkům zkrácením doby strávené nákupem šetřit čas a svůj nákup provést z pohodlí a bezpečí svého doma. Některé obchody nabízejí vyzvednutí předem objednaného nákupu ve zvolený čas v prodejně. Některé obchody nákupy také rozváží. Volba je vždy v rukou provozovatele prodejny.

Všechny do projektu zapojené obchody používají systém Lupa NET.

O časech vyzvednutí nákupu či jeho rozvozu vždy rozhoduje sám provozovatel obchodu. Výběr doby vyzvednutí (případně doby doručení) provádí zákazník v průběhu online nákupu z nabídky, kterou dává k dispozici prodejce.

E-shopy jednotlivých prodejců jsou na sobě zcela nezávislé. Tudíž neexistují společná výdejní místa, ale každý provozovatel sám rozhoduje o tom, kde si můžete svůj nákup vyzvednout. Zpravidla je to přímo v místě přidruženého kamenného obchodu.

Pokud provozovatel e-shopu nákupy také rozváží, Vy sami si před ukončením objednávky určujete adresu doručení.

O podmínkách stornování položek, případně o reklamacích rozhoduje každý provozovatel zcela autonomně. Vyhledejte kontakt na stránce konkrétního e-shopu a storno, či reklamaci vyřizujte přímo s prodejcem.

Jsem majitel obchodu

O tom, jaký sortiment a v jaké šíři budete na e-shopu nabízet, rozhodujete sami. Můžete nabízet vše, co prodáváte v kamenné prodejně. Ale můžete vybrat pouze část svého prodejního sortimentu.

Máte zájem být součástí projektu Dáme Nákup a chcete svým zákazníkům poskytnout svůj vlastní kanál pro online prodej? Nebo chcete zatím pouze o projektu získat ještě více informací? Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře a my se Vám na základě Vámi zadaných údajů ozveme zpět. Chcete-li nás kontaktovat přímo, využijte údaje v rubrice Kontakt.

Pro stávající uživatele systému Lupa NET je zřízení služby velmi jednoduché. Stačí si službu Dáme Nákup u nás zaregistrovat a ze svého systému ji naplnit položkami určenými k online prodeji.

Jste-li zcela nový zákazník, také si u nás službu Dáme Nákup zaregistrujete a systém Lupa NET pro základní administraci e-shopu (naplnění e-shopu položkami) Vám poskytneme zdarma. Pokud byste měli zájem o další funkce, které systém Lupa NET nabízí, je možno na vyšší verzi kdykoli přejít.

Svůj nový e-shop si můžete pronajmout a po dobu jeho užívání platit měsíční nájemné. Druhou možností je zakoupení vlastní licence k jeho užívání s platbou roční maintenance. Díky ní můžeme Váš nový e-shop udržovat, přinášet nové funkce a vylepšení, podporovat nové technologie a moderní postupy. Za užívání svého nového e-shopu nám už neplatíte žádné provize z realizovaných prodejů.